" فال آنلاین "
فال آنلاین
 
دوستان عزیز با سپاس فراوان از استقبال خوب شما، لازم دانستم نکاتی را یاداوری کنم :

1. فال ها به همراه راهنمایی بوده و جنبه مشاوره ای دارد.

2. فال ها شامل فال قهوه و تاروت و پاسور می باشند که هرکدام فرازی آگاهانه به آینده نیز دارند .

3.همه چیز در این دنیا نسبی است وهیچ چیز مطلق نمی باشد .این شما هستید که با کمی اگاهی نسبت به اطرافتان شرایط را برای خودتان هموار میسازید. توجه داشته باشید که فال خدا نیست و تقدیر و سرنوشت شما فقط در دستان پراز محبت و عدالت خداوند قرار داره.

4. از عزیزانی که دلخور هستند که به سوالاتشون پاسخ داده نمیشه عذرخواهی میکنم. واقعا نمیرسم. و سوالات بیشماره.... بهتره برای کسب اطلاعات بیشتر در همین سایت www.iranianfal.com گشتی بزنید و جواب سوالاتتون رو با مطالعه مطالب متنوع و مرتبط سایت بگیرید.

5. هروقت تمایل به گرفتن فال داشتید فقط اس ام اس بزنید تا شرایط براتون ارسال بشه و از پاسخگویی به تماسهای شما معذورم.

دوستای خوبم، شما که نسبت به اینده، ازدواج، همسر، شغل و عشقتون دلواپس و نگران هستید و فکر میکنید یک فال گیرنده میتونه صد درصد بهتون کمک کنه، میخوام نکته ای به شما عزیزانم یاد اوری کنم:

همه چیز ما دست خداست و تقدیر ما از ضمیر ناخوداگاه ما نشات میگیره ... یعنی شما هر زمان که افکارتو تغییر بدی ضمیرناخوداگاهتون هم تغییر میکنه و در نتیجه تقدیرتون هم عوض میشه. من نمی تونم تقدیرتون رو عوض کنم و یا بگم صددرصد مسائلی که در فال براتون اومده اتفاق میوفته. اما اگر کمی باهوش باشید، می توانید با استفاده از فال و مشاوره و راهنمایی های من شرایط رو برای خود هموار کنید و با دید باز تری به مسائل نگاه کنید.

در ضمن خوشحال میشم نظراتتون رو در مورد فال ومشاوره هام بدونم.

برای همه دوستان آرزوی سعادت و شادی دارم و همتون رو دوست دارم.

مواظب خوبی هاتون باشید.

با تشکر از همراهی شما :
 

" یوکابد "

09114272777

www.iranianfal.com


برچسبها:

.: Weblog Themes By Ukabed :.